Timetable

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
09.00
Pre Ballet 3D Nada Amr
Studio 1
09.15
10.15

Pre Ballet 1B Antigoni
Studio 2
09.30
10.15

Preparatory D Viktoria
Studio 3
09.30
10.30

Pre Ballet 2B Antigoni
Studio 2
10.15
11.00

Preparatory E Nada Amr
Studio 1
10.15
11.15

Level 1B Viktoria
Studio 3
10.30
11.30

Pre Ballet 3B Antigoni
Studio 2
11.00
12.00

Pre Ballet 2D Nada Amr
Studio 1
11.15
12.00

Level 3B Viktoria
Studio 3
11.30
12.30

Preparatory B Nada N.
Studio 2
12.00
13.00

Level 7A Anja
Studio 1
12.00
13.30

Level 2D Nadya
Studio 3
12.30
13.30

Level 1D Kristina
Studio 2
13.00
14.00

Level 4D Nadya
Studio 3
13.30
15.00

Level 5A Anja
Studio 1
13.30
15.00

Level 2B Kristina
Studio 2
14.00
15.00
Pre Ballet 1B Antigoni
Studio 1
09.30
10.15

Preparatory D Viktoria
Studio 2
09.30
10.30

Pre Ballet 3D Nada Amr
Studio 3
09.45
10.45

Pre Ballet 2B Antigoni
Studio 1
10.15
11.00

Level 1B Viktoria
Studio 2
10.30
11.30

Pre Ballet 2D Nada Amr
Studio 3
10.45
11.45

Preparatory E Nada Amr
Studio 3
10.45
11.45

Pre Ballet 3B Antigoni
Studio 1
11.00
12.00

Level 3B Viktoria
Studio 2
11.30
12.30

Preparatory B Nada N.
Studio 1
12.00
13.00

Level 2D Nadya
Studio 2
12.30
13.30


Level 1D Kristina
Studio 1
13.00
14.00

Level 4D Nadya
Studio 3
13.30
15.00

Level 5A Anja
Studio 2
13.30
15.00

Level 2B Kristina
Studio 1
14.00
15.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
Level 5A Character
Studio 3
15.00
16.00

Level 4A Anja
Studio 1
15.00
16.30

Level 4B Ahmed
Studio 2
15.00
16.30

Level 4 ABD Character
Studio 3
16.30
17.30

Level 8A Anja
Studio 1
16.30
18.00

Level 8B Ahmed
Studio 2
16.30
18.00

Level 6A Ahmed
Studio 3
17.30
19.00

Duetto Level 8 AB Ahmed
Studio 2
18.00
19.00
Level 5A Modern Teodora
Studio 3
15.00
16.00

Level 4A Anja
Studio 2
15.00
16.30

Level 4B Ahmed
Studio 1
15.00
16.30

Level 4 ABC Modern
Studio 3
16.30
17.30

Level 8A Anja
Studio 2
16.30
18.00

Level 8B Ahmed
Studio 1
16.30
18.00

Modern Level 6A
Studio 3
17.30
18.30


Level 7A Anja
Studio 2
18.00
19.30

Level 6A Ahmed
Studio 3
18.30
20.00
16.00
Pre Ballet 1A Nada N.
Studio 3
16.00
16.45

Pre Ballet 2C Teodora
Studio 1
16.15
17.00

Pre Ballet 3A Viktoria
Studio 2
16.30
17.30

Pre Ballet 2A Nada
Studio 3
16.45
17.30

Level 1C Teodora
Studio 1
17.00
18.00

Preparatory F Viktoria
Studio 2
17.30
18.30

Level 2D Teodora
Studio 1
18.00
19.00

Level 2A Viktoria
Studio 2
18.30
19.30

Level 3D Teodora
Studio 1
19.00
20.00

Level 5B Viktoria
Studio 2
19.30
21.00

Repertoire 3D Teodora
Studio 1
20.00
21.00
Pre Ballet 1A Nada N.
Studio 3
16.00
16.45

Pre Ballet 2C Teodora
Studio 2
16.15
17.00

Pre Ballet 3A Viktoria
Studio 1
16.30
17.30

Pre Ballet 2A Nada
Studio 3
16.45
17.30

Level 1C Teodora
Studio 2
17.00
18.00

Preparatory F Viktoria
Studio 1
17.30
18.30

Level 2D Teodora
Studio 2
18.00
19.00

Level 2A Viktoria
Studio 1
18.30
19.30

Level 3D Teodora
Studio 2
19.00
20.00

Level 5B Viktoria
Studio 1
19.30
21.00

Adults A Teodora
Studio 2
20.00
21.15
Pre Ballet 3C Teodora
Studio 2
16.00
17.00

Preparatory A Viktoria
Studio 1
16.30
17.30

Preparatory C Teodora
Studio 2
17.00
18.00

Level 1A Viktoria
Studio 1
17.30
18.30

Level 1E Teodora
Studio 2
18.00
19.00

Level 3A Viktoria
Studio 1
18.30
19.30

Level 3C Teodora
Studio 2
19.00
20.00

Level 4C Viktoria
Studio 1
19.30
21.00

Repertoire Level 3AC
Studio 2
20.00
21.00
Pre Ballet 3C Teodora
Studio 1
16.00
17.00

Preparatory A Viktoria
Studio 2
16.30
17.30

Preparatory C Teodora
Studio 1
17.00
18.00

Level 1A Viktoria
Studio 2
17.30
18.30

Level 1E Teodora
Studio 1
18.00
19.00

Level 3A Viktoria
Studio 2
18.30
19.30

Level 3C Teodora
Studio 1
19.00
20.00

Level 4C Viktoria
Studio 2
19.30
21.00

Adults A Teodora
Studio 1
20.00
21.15
17.00
Fitness Fadlon
Studio 1
17.00
18.00

Modern Level 4C Teodora
Studio 2
17.00
18.00
18.00
Character Level 4C Fadlon
Studio 1
18.00
19.00

Modern Level 5B Teodora
Studio 2
18.00
19.00
19.00
Character Level 5B Fadlon
Studio 1
19.00
20.00

Modern Level 7A Teodora
Studio 2
19.00
20.00
Character Level 6A
Studio 1
19.00
20.00
20.00
Character Level 7A Fadlon
Studio 1
20.00
21.00

Modern Level 8 AB Teodora
Studio 2
20.00
21.00
21.00

Monday

Tuesday

Wednesday

Thursday

Friday

Saturday

Sunday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
12.00
Level 7A Anja
Studio 1
12.00
13.30
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
Level 7A Anja
Studio 2
18.00
19.30
19.00

Friday

Saturday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
13.00
Level 5A Anja
Studio 1
13.30
15.00
Level 5A Anja
Studio 2
13.30
15.00
14.00

Friday

Saturday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
15.00
Level 4A Anja
Studio 1
15.00
16.30
Level 4A Anja
Studio 2
15.00
16.30
16.00

Friday

Saturday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
16.00
Level 8A Anja
Studio 1
16.30
18.00
Level 8A Anja
Studio 2
16.30
18.00
17.00

Friday

Saturday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
12.00
13.00

Saturday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
09.00
Pre Ballet 1B Antigoni
Studio 2
09.30
10.15
Pre Ballet 1B Antigoni
Studio 1
09.30
10.15
10.00

Friday

Saturday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
10.00
Pre Ballet 2B Antigoni
Studio 2
10.15
11.00
Pre Ballet 2B Antigoni
Studio 1
10.15
11.00

Friday

Saturday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
11.00
Pre Ballet 3B Antigoni
Studio 2
11.00
12.00
Pre Ballet 3B Antigoni
Studio 1
11.00
12.00

Friday

Saturday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
12.00
Preparatory B Nada N.
Studio 2
12.00
13.00
Preparatory B Nada N.
Studio 1
12.00
13.00

Friday

Saturday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
13.00
Level 1D Kristina
Studio 2
13.00
14.00
Level 1D Kristina
Studio 1
13.00
14.00

Friday

Saturday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
14.00
Level 2B Kristina
Studio 2
14.00
15.00
Level 2B Kristina
Studio 1
14.00
15.00

Friday

Saturday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
15.00
Level 4B Ahmed
Studio 2
15.00
16.30
Level 4B Ahmed
Studio 1
15.00
16.30
16.00

Friday

Saturday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
16.00
Level 8B Ahmed
Studio 2
16.30
18.00
Level 8B Ahmed
Studio 1
16.30
18.00
17.00

Friday

Saturday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
18.00
Duetto Level 8 AB Ahmed
Studio 2
18.00
19.00

Friday

No events available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
18.00

Saturday

No events available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
09.00
Preparatory D Viktoria
Studio 3
09.30
10.30
Preparatory D Viktoria
Studio 2
09.30
10.30
10.00

Friday

Saturday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
10.00
Level 1B Viktoria
Studio 3
10.30
11.30
Level 1B Viktoria
Studio 2
10.30
11.30
11.00

Friday

Saturday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
11.00
Level 3B Viktoria
Studio 3
11.30
12.30
Level 3B Viktoria
Studio 2
11.30
12.30
12.00

Friday

Saturday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
12.00
Level 2D Nadya
Studio 3
12.30
13.30
Level 2D Nadya
Studio 2
12.30
13.30
13.00

Friday

Saturday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
13.00
Level 4D Nadya
Studio 3
13.30
15.00
Level 4D Nadya
Studio 3
13.30
15.00
14.00

Friday

Saturday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
15.00
Level 5A Character
Studio 3
15.00
16.00

Friday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
16.00
Level 4 ABD Character
Studio 3
16.30
17.30
17.00

Friday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
17.00
Level 6A Ahmed
Studio 3
17.30
19.00
18.00
Level 6A Ahmed
Studio 3
18.30
20.00
19.00

Friday

Saturday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
19.00
Character Level 6A
Studio 1
19.00
20.00

Friday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
15.00
Level 5A Modern Teodora
Studio 3
15.00
16.00

Saturday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
16.00
Level 4 ABC Modern
Studio 3
16.30
17.30
17.00

Saturday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
17.00
Modern Level 6A
Studio 3
17.30
18.30
18.00

Saturday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
16.00
Pre Ballet 3C Teodora
Studio 2
16.00
17.00
Pre Ballet 3C Teodora
Studio 1
16.00
17.00

Thursday

Sunday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
17.00
Preparatory C Teodora
Studio 2
17.00
18.00
Preparatory C Teodora
Studio 1
17.00
18.00

Thursday

Sunday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
18.00
Level 1E Teodora
Studio 2
18.00
19.00
Level 1E Teodora
Studio 1
18.00
19.00

Thursday

Sunday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
19.00
Level 3C Teodora
Studio 2
19.00
20.00
Level 3C Teodora
Studio 1
19.00
20.00

Thursday

Sunday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
20.00
Adults A Teodora
Studio 2
20.00
21.15
Adults A Teodora
Studio 1
20.00
21.15
21.00

Wednesday

Sunday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
20.00
Repertoire Level 3AC
Studio 2
20.00
21.00

Thursday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
16.00
Preparatory A Viktoria
Studio 1
16.30
17.30
Preparatory A Viktoria
Studio 2
16.30
17.30
17.00

Thursday

Sunday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
17.00
Level 1A Viktoria
Studio 1
17.30
18.30
Level 1A Viktoria
Studio 2
17.30
18.30
18.00

Thursday

Sunday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
18.00
Level 3A Viktoria
Studio 1
18.30
19.30
Level 3A Viktoria
Studio 2
18.30
19.30
19.00

Thursday

Sunday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
19.00
Level 4C Viktoria
Studio 1
19.30
21.00
Level 4C Viktoria
Studio 2
19.30
21.00
20.00

Thursday

Sunday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
16.00
Pre Ballet 2C Teodora
Studio 1
16.15
17.00
Pre Ballet 2C Teodora
Studio 2
16.15
17.00

Monday

Wednesday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
17.00
Level 1C Teodora
Studio 1
17.00
18.00
Level 1C Teodora
Studio 2
17.00
18.00

Monday

Wednesday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
18.00
Level 2D Teodora
Studio 1
18.00
19.00
Level 2D Teodora
Studio 2
18.00
19.00

Monday

Wednesday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
19.00
Level 3D Teodora
Studio 1
19.00
20.00
Level 3D Teodora
Studio 2
19.00
20.00

Monday

Wednesday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
20.00
Repertoire 3D Teodora
Studio 1
20.00
21.00

Monday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
16.00
Pre Ballet 3A Viktoria
Studio 2
16.30
17.30
Pre Ballet 3A Viktoria
Studio 1
16.30
17.30
17.00

Monday

Wednesday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
17.00
Preparatory F Viktoria
Studio 2
17.30
18.30
Preparatory F Viktoria
Studio 1
17.30
18.30
18.00

Monday

Wednesday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
18.00
Level 2A Viktoria
Studio 2
18.30
19.30
Level 2A Viktoria
Studio 1
18.30
19.30
19.00

Monday

Wednesday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
19.00
Level 5B Viktoria
Studio 2
19.30
21.00
Level 5B Viktoria
Studio 1
19.30
21.00
20.00

Monday

Wednesday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
16.00
Pre Ballet 1A Nada N.
Studio 3
16.00
16.45
Pre Ballet 1A Nada N.
Studio 3
16.00
16.45

Monday

Wednesday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
16.00
Pre Ballet 2A Nada
Studio 3
16.45
17.30
Pre Ballet 2A Nada
Studio 3
16.45
17.30
17.00

Monday

Wednesday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
17.00
Fitness Fadlon
Studio 1
17.00
18.00

Tuesday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
18.00
Character Level 4C Fadlon
Studio 1
18.00
19.00

Tuesday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
19.00
Character Level 5B Fadlon
Studio 1
19.00
20.00

Tuesday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
20.00
Character Level 7A Fadlon
Studio 1
20.00
21.00

Tuesday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
17.00
Modern Level 4C Teodora
Studio 2
17.00
18.00

Tuesday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
18.00
Modern Level 5B Teodora
Studio 2
18.00
19.00

Tuesday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
19.00
Modern Level 7A Teodora
Studio 2
19.00
20.00

Tuesday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
20.00
Modern Level 8 AB Teodora
Studio 2
20.00
21.00

Tuesday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
09.00
Pre Ballet 3D Nada Amr
Studio 1
09.15
10.15
Pre Ballet 3D Nada Amr
Studio 3
09.45
10.45
10.00

Friday

Saturday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
10.00
Preparatory E Nada Amr
Studio 1
10.15
11.15
Preparatory E Nada Amr
Studio 3
10.45
11.45
11.00

Friday

Saturday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
10.00
Pre Ballet 2D Nada Amr
Studio 3
10.45
11.45
11.00
Pre Ballet 2D Nada Amr
Studio 1
11.15
12.00

Friday

Saturday

No events available!